FTPManager - FTP, SFTP client

İş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 87.6 MB
  • Version 5.1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Skyjos
FTPManager, mobil cihazınızda ulaşamadığınız cümlelere ulaşmanızda sizlere yardımcı olacaktır.

FTPManager mobil uygulaması cep telefonunuzda bulunması gereke iş dünyanıza yönelik bir mobil uygulamadır. Uygulamamızı IOS cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirmeniz mümkündür. FTPManager mobil uygulaması FTP sunucularındaki dosyalara erişmenizi sağlayan, tam özellikli bir FTP istemcisidir. Uzak dosyalara doğrudan erişin ve yönetin, metin dosyalarını düzenleyin. Böylelikle projelerinizi uzaktan da bitirmenin keyfine varırsınız.

Videoları ve müzikleri anında cep telefonunuza yükleyerek açın. Kullanmak istediğiniz dosyaları kopyalayın, taşıyın, yeniden adlandırın ve işiniz bittikten sonra mobil cihazınızdan silin. Uygulamanız sizlere mobil cihazlarınızdan metin düzenleme özelliği de sunuyor. Bu özellikten yararlanarak projelerinizi, ödevlerinizi bitirebilirsiniz. Uygulama içerisinde birden fazla doysanız farsa ve bulmakla zaman harcamak istemiyorsanız uygulamanın arama özelliğinden faydalanabilirsiniz. 

FTPManager mobil uygulaması sayesinde ulaşamadığınız, açamadığınız dosyaları açarak işlerinizi uzaktan bitirme zevkini yaşayabilirsiniz. Mobil cihazınıza indirdiğiniz FTPManager mobil uygulaması sayesinde sizde IOS cihazınızı daha verimli bir şekilde kullanmış olursunuz. Dilediğiniz yr işi hayatınıza yönelik çalışmanın keyfini çıkartın. 

FTPManager - FTP, SFTP client indir